KWIDZYN:
ul. Mickiewicza 5, 82-500 Kwidzyn
e-mail: biuro-kwidzyn@saks-podlogi.pl
tel: (+48) 601 641 977

GDYNIA:
ul. Morska 375K, 81-002 Gdynia
e-mail: biuro.saks@gmail.com
tel: (+48) 782 222 227

Dom

Marzy Ci się wyjątkowa podłoga ? Chcesz aby w Twoim wnętrzu zagościł styl przy jednoczesnym zachowaniu przytulności pomieszczenia ?

Każde, nawet najpiękniejsze pomieszczenie, bez odpowiednio dobranej podłogi na poziomie użytkowym jak i wizualnym nie będzie wyglądało wyjątkowo. Nasi doświadczeni pracownicy sprawią że twój dom nabierze ciepła oraz indywidualnego charakteru. Nic lepiej nie sprawi, że poczujesz magię przytulnej sypialni jak gruba, miękka wykładzina. Co doda więcej elegancji w Twoim salonie jak nie idealnie dobrana podłoga przyozdobiona stylowym dywanem. Nie można także zapominać o tym, że nic lepiej nie pobudzi wyobraźni Twojego dziecka jak bezpieczna wykładzina przedstawiająca ulubioną bajkę w jego pokoju. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego w Twoim domu.

W naszej ofercie znajdują się wykładziny dywanowe, podłogi drewniane, dywany, wykładziny elastyczne, panele, oraz oczywiście pełna możliwość wykończeniowa czyli listwy i narożniki, a także drzwi. Wszystko w pełnej gamie kolorystycznej.